Parfém Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml

Tato svěží dřevitá vůně hravým způsobem stírá hranice mezi pohlavími tím, že v sobě mísí mužný vetiver s květinami, jež jsou typické pro dámské vůně. Svěžest citrusů okořeněných muškátovým oříškem doplňuje hřejivě exotický vetiver v kombinaci s tureckou růží, ylang ylangem a muškátem. Vetyverio obsahuje tu nejkvalitnější vetiverovou esenci ve vysoké 25% koncentraci.Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, grapefruit, muškátový oříšek

Srdce

muškát, růže, ylang-ylang

Základ

cedr, pižmo, vetiver

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář