Parfém Diptyque Volutes – EDP 75 ml

  • Parfém Diptyque Volutes – EDP 75 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Tabáková),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Diptyque Volutes – EDP 75 ml

1930, zaoceánský parník směřující do Saigonu. Na horní palubě zůstávají ženy ve večerních šatech, držáky cigaret v ruce a orchestr hraje v salonku. Z jeho dětských vzpomínek si Yves Coueslant zachoval zvuky a vůně: jemný tabák stoupající v pramíncích, mísící se s pudrovou vůní make-upu. Udělejte si výlet do říše divů s hlubokými, bohatými tóny této vůně – robustní směs silných pižmových tónů, která je pouze transformační. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení parfému

Hlava

tabák, kosatec, med, koření, styrax

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Diptyque Volutes – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Diptyque Volutes – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Diptyque Volutes – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Diptyque. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Diptyque

Pokud chcete koupit originální parfém Diptyque online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Diptyque Volutes – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář