Parfém DKNY Be Extra Delicious – EDP 50 ml

  • Parfém DKNY Be Extra Delicious – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému DKNY Be Extra Delicious – EDP 50 ml

Oslavte a vychutnejte si sladkou stránku života. Užijte si lákavou směs sladkých lahůdek. Zpočátku můžete v první vrstvě vůně cítit tóny čerstvé hrušky, bergamotu, frézie a šťavnatého černého rybízu. V srdci ucítíte konvalinku, čerstvé pivoňky a gardénie, ke kterým je přidán nádech heliotropu. Sladká vlna pokračuje malinovou explozí zabalenou do krémové karamelové mašle.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

černý rybíz, hruška, frézie, bergamot

Srdce

pivoňka, konvalinka, heliotrop, gardénie

Základ

ambroxan, malina, karamel

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému DKNY Be Extra Delicious – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem DKNY Be Extra Delicious – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem DKNY Be Extra Delicious – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém DKNY. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy DKNY

Pokud chcete koupit originální parfém DKNY online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém DKNY Be Extra Delicious – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář