Parfém DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml

  • Parfém DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml

DKNY představila novou vůni Women Summer 2020. Je určená pro ženy, které si užívají život. V ovocné hlavě ucítíme malinu, hrušku, mandarinku a sorbet. Srdce provoní pomerančový květ, mučenka a překrásná čistá lilie. Pižmo s jantarem a santalovým dřevem se ujme pozice v základu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

hruška, mandarinka, malina, sorbet

Srdce

pomerančový květ, mučenka, lilie

Základ

pižmo, jantar, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém DKNY. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy DKNY

Pokud chcete koupit originální parfém DKNY online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář