Parfém DKNY Women Energizing – EDP 30 ml

  • Parfém DKNY Women Energizing – EDP 30 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému DKNY Women Energizing – EDP 30 ml

DKNY Women Energizing je květinově-dřevitá vůně pro ženy, které mají rády výjimečné vůně. Vůně se otevírá tóny citrusů, lístků fialek a vodky. V srdci vůně nalezneme květiny – orchidej, lotus a narcis. Základ je čistě dřevitý a ukrývá v sobě břízu a dřevité tóny.
Na trh byla vůně uvedena v roce 2011.

Složení parfému

Hlava

citrusy, vodka, lístky fialky

Srdce

narcis, orchidej, lotus

Základ

bříza, dřevité nóty

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému DKNY Women Energizing – EDP 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem DKNY Women Energizing – EDP 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem DKNY Women Energizing – EDP 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém DKNY. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy DKNY

Pokud chcete koupit originální parfém DKNY online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém DKNY Women Energizing – EDP 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář