Parfém Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDT – TESTER 100 ml

K By Dolce & Gabbana je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlavu tvoří citrusy doplněné o plody jalovce (jalovčinky). V srdci se snoubí levandule, pelargonie, muškátová šalvěj a druh chilli papričky (pimento). Kompozici uzavírá cedr, pačuli a vetiver. Vůně pro všechny muže, kteří se chtějí cítit jako králové.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

citrusy, červený pomeranč, citron, jalovčinky

Srdce

pimento, muškátová šalvěj, pelargonie, levandule

Základ

cedr, vetiver, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dolce & Gabbana. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dolce & Gabbana

Pokud chcete koupit originální parfém Dolce & Gabbana online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář