Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Femme – EDT 50 ml

  • Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Femme – EDT 50 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Femme – EDT 50 ml

Láska je láska! Užijte si pocit lásky s toaletní vodou Light Blue Love Is Love Pour Femme. Ukrývá v sobě magicky tajemnou přitažlivost, která beze slov láká milence k sobě. V horních notách cítíme bohatou explozi červených bobulí, citrónu a jablek. Ve středních notách se skrývá zmrzlina, malina a jasmín. Nakonec se zamilujete do vůně šlehačky, jantaru, cedru a pižma.Vůně byla uvedena na trh v březnu 2020.

Složení parfému

Hlava

červené bobule, jablko, citrón

Srdce

zmrzlina, malina, jasmín

Základ

šlehačka, jantar, cedr, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Femme – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Femme – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Femme – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dolce & Gabbana. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dolce & Gabbana

Pokud chcete koupit originální parfém Dolce & Gabbana online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Femme – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář