Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Homme – EDT 125 ml

  • Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Homme – EDT 125 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Homme – EDT 125 ml

Láska je láska! Podpořte dny odpočinku a zábavy sexy zmrzlinovou ovocnou vůní. Ve společnosti zabodujete i moderním světle modrým flakonem se stříbrnými detaily. Její hlavu ovládá bergamot, jablko, mandarinka a grapefruit. V srdci zaboduje rozmarýn, jablko, růžový pepř a slaďoučká zmrzlina. Konec obohatí ambra, vanilka a pižmo.Vůně byla uvedena na trh v březnu 2020.

Složení parfému

Hlava

bergamot, jablko, mandarinka, grapefruit

Srdce

rozmarýn, jablko, růžový pepř, zmrzlina

Základ

ambra, vanilka, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Homme – EDT 125 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Homme – EDT 125 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Homme – EDT 125 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dolce & Gabbana. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dolce & Gabbana

Pokud chcete koupit originální parfém Dolce & Gabbana online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Homme – EDT 125 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář