Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Sun – EDT 100 ml

  • Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Sun – EDT 100 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Dolce & Gabbana Light Blue Sun – EDT 100 ml

Light Blue Sun z kolekce Light Blue je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje citron, jablko Granny Smith, kokosový nektar a ozónové tóny. V čistě květinovém srdci ucítíte kombinaci jasmínu, bílé růže a plumérie (frangipani). Kompozici uzavírá šedá ambra, cedr, bourbonská vanilka a bílé pižmo.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

citron, jablko Granny Smith, kokosový nektar, ozónové akordy

Srdce

jasmín, bílá růže, frangipani

Základ

šedá ambra, bourbonská vanilka, cedr, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dolce & Gabbana Light Blue Sun – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dolce & Gabbana Light Blue Sun – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dolce & Gabbana Light Blue Sun – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dolce & Gabbana. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dolce & Gabbana

Pokud chcete koupit originální parfém Dolce & Gabbana online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Sun – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář