Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Sun Pour Homme – EDT 75 ml

  • Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Sun Pour Homme – EDT 75 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Dolce & Gabbana Light Blue Sun Pour Homme – EDT 75 ml

Light Blue Sun Pour Homme z kolekce Light Blue je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlava obsahuje svěží bergamot, grep, zázvor a ozónové tóny. V srdci ucítíte rozmarýn, vonokvětku (osmanthus), kokosový nektar a cedr. Kompozici uzavírá vetiver, sladká vanilka, bílé pižmo a dubový mech. 
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

bergamot, grep, zázvor, ozónové akordy

Srdce

rozmarýn, vonokvětka, kokosový nektar, cedr

Základ

vetiver, vanilka, bílé pižmo, dubový mech

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dolce & Gabbana Light Blue Sun Pour Homme – EDT 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dolce & Gabbana Light Blue Sun Pour Homme – EDT 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dolce & Gabbana Light Blue Sun Pour Homme – EDT 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dolce & Gabbana. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dolce & Gabbana

Pokud chcete koupit originální parfém Dolce & Gabbana online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Sun Pour Homme – EDT 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář