Parfém Dolce & Gabbana The One for Men Intense – EDP 50 ml

  • Parfém Dolce & Gabbana The One for Men Intense – EDP 50 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Dolce & Gabbana The One for Men Intense – EDP 50 ml

Značka Dolce & Gabbana představuje intenzivní parfém pro může. Vyznačuje se nadčasovou sofistikovaností, která zvyšuje neodolatelný magnetismus člověka, který ho nosí. Elegantní černý flakon, který je symbolem elegance, smyslnosti a tradice, je zvýrazněn zářivými zlatými detaily, které odrážejí charakteristické aspekty vůně uvnitř. 
Novinka roku 2020. 

Složení parfému

Hlava

neroli, cypřiš, kardamon

Srdce

kašmír, šalvěj, benzoin

Základ

neroli, kůže, labdanum, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dolce & Gabbana The One for Men Intense – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dolce & Gabbana The One for Men Intense – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dolce & Gabbana The One for Men Intense – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dolce & Gabbana. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dolce & Gabbana

Pokud chcete koupit originální parfém Dolce & Gabbana online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dolce & Gabbana The One for Men Intense – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář