Parfém Dolce & Gabbana The Only One Intense – EDP 50 ml

  • Parfém Dolce & Gabbana The Only One Intense – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Dolce & Gabbana The Only One Intense – EDP 50 ml

Návykový intenzivní parfém pro ženy od značky Dolce & Gabbana, který přitahuje obdiv všech. Flakon je v ikonické černé barvě a odráží hypnotickou intenzitu vůně uvnitř. Detail zlatého prstenu evokuje zářivou eleganci ženy. Parfumérem této vůně je Violaine Collas.
Novinka roku 2020.

Složení parfému

Hlava

italská mandarinka, zelené jablko, neroli

Srdce

květ pomerančovníku, jasmín, kokos

Základ

vanilka, cedr kašmírové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dolce & Gabbana The Only One Intense – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dolce & Gabbana The Only One Intense – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dolce & Gabbana The Only One Intense – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dolce & Gabbana. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dolce & Gabbana

Pokud chcete koupit originální parfém Dolce & Gabbana online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dolce & Gabbana The Only One Intense – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář