Parfém Dsquared² Green Wood – EDT 100 ml

  • Parfém Dsquared² Green Wood – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Dřevitá – Green Wood),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Dsquared² Green Wood – EDT 100 ml

Green Wood je toaletní voda pro muže, kteří chtějí být ve středu pozornosti. Tato moderní vůně je vhodná ke každé příležitosti. Začátek vůně má na starost citron, pepř a santolina. O prostřední tóny se stará cedr, vetiver a pryskyřice. A ke konci se projeví pižmo, ambroxan a cypriol. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost být neodolatelný.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

citron, pepř, santolina

Srdce

cedr, vetiver, pryskyřice

Základ

pižmo, ambroxan, cypriol

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dsquared² Green Wood – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dsquared² Green Wood – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dsquared² Green Wood – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dsquared². Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dsquared²

Pokud chcete koupit originální parfém Dsquared² online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dsquared² Green Wood – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář