Parfém Dsquared² Red Wood – EDT 100 ml

  • Parfém Dsquared² Red Wood – EDT 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Dsquared² Red Wood – EDT 100 ml

Red Wood je perfektní toaletní voda pro mladé a divoké ženy. Jako její červený flakon, tak i vůně sama o sobě je velice odvážná. Na začátku kompozice stojí lahodná brusinka a růžový pepř. V srdci ucítíme růži, magnólii a liči. A jako v oblacích se cítíme díky pižmu, cedrovému dřevu a ambře.  
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

růžový pepř, brusinka

Srdce

růže, magnólie, liči

Základ

pižmo, cedrové dřevo, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dsquared² Red Wood – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dsquared² Red Wood – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dsquared² Red Wood – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dsquared². Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dsquared²

Pokud chcete koupit originální parfém Dsquared² online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dsquared² Red Wood – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář