Parfém Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml

Desire Extreme je odvážná a kořeněná vůně. Nezapomenutelnou, kožovitou vůni má nosit muž, který si chce, aby si ho někdo všiml. Vrchní nota poskytuje energizující splash citrusů. Osvěžující a povzbuzující vůně otevírá možnosti, které jsou před námi. Vždy zelený cypřiš propůjčuje hlubokou zemitost a uzemňuje krvavý pomeranč s pocitem síly a odvahy. Nakonec bohatý jantar ukončí motiv vůně pižmovou sladkostí.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

krvavý pomeranč, bergamot, šafrán

Srdce

cypřiš, šalvěj

Základ

kůže, jantar, pačuli, vetiver

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Dunhill. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Dunhill

Pokud chcete koupit originální parfém Dunhill online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář