Parfém Elie Saab Girl Of Now – EDP – TESTER 90 ml

  • Parfém Elie Saab Girl Of Now – EDP – TESTER 90 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Elie Saab Girl Of Now – EDP – TESTER 90 ml

Girl Of Now ze stejnojmenné kolekce je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří mandarinka, hruška a pistácie. V srdci ucítíte mandle, pomerančový květ a magnolii. Kompozici uzavírá kašmíran, fazole tonka, mandlové mléko a pačuli.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, hruška, pistácie

Srdce

mandle, pomerančový květ, magnolie

Základ

kašmíran, pačuli, fazole tonka, mandlové mléko

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Elie Saab Girl Of Now – EDP – TESTER 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Elie Saab Girl Of Now – EDP – TESTER 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Elie Saab Girl Of Now – EDP – TESTER 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Elie Saab. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Elie Saab

Pokud chcete koupit originální parfém Elie Saab online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Elie Saab Girl Of Now – EDP – TESTER 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář