Parfém Elie Saab Le Parfum Essentiel – EDP 90 ml

  • Parfém Elie Saab Le Parfum Essentiel – EDP 90 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Elie Saab Le Parfum Essentiel – EDP 90 ml

Úžasná směs teplých, krémově bílých květů a velmi čerstvou mandarinkou (cítíte velmi přirozenou mandarinkovou slupku) s nádechem pačuli. Jeden z nejlepších od Elie Saab! Opravdu příjemné, elegantní a povznášející. Zdá se, že Elie Saab (záměrně či nikoli) vyrábí svatební parfémy.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

pomerančový květ, mandarinka

Srdce

gardénie

Základ

pačuli, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Elie Saab Le Parfum Essentiel – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Elie Saab Le Parfum Essentiel – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Elie Saab Le Parfum Essentiel – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Elie Saab. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Elie Saab

Pokud chcete koupit originální parfém Elie Saab online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Elie Saab Le Parfum Essentiel – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář