Parfém Elie Saab Le Parfum Royal – EDP 50 ml

  • Parfém Elie Saab Le Parfum Royal – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Elie Saab Le Parfum Royal – EDP 50 ml

Zůstaňte v plné koncentraci sama na sebe i v dnešním zrychleném světě. Parfémovaná voda Le Parfum Royal vám zajistí napojení na zdroj vnitřní síly a sebejistoty. Hlava odkývá vůni šťavnaté mandarinky, srdce otevírají tóny neroli a dvou druhů růží. Na konci vás potěší vanilka, jantar, santalové dřevo a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

mandarinka

Srdce

neroli, turecká růže, bulharská růže

Základ

vanilka, jantar, santalové dřevo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Elie Saab Le Parfum Royal – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Elie Saab Le Parfum Royal – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Elie Saab Le Parfum Royal – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Elie Saab. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Elie Saab

Pokud chcete koupit originální parfém Elie Saab online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Elie Saab Le Parfum Royal – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář