Parfém Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml

My Fifth Avenue je květinově-dřevitá vůně pro ženy s pižmovým základem. Hlavu tvoří citron, mandarinka, lístky fialky, ozónové a další květinové akordy. Srdce obsahuje lotus, jasmín, konvalinku, hrušku, růži a hedion. Kompozici uzavírá kombinace pižma, kosatce, ambrového a cedrového dřeva.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

citron, mandarinka, lístek fialky, květinové tóny, ozónové akordy

Srdce

lotus, jasmín, hedione, konvalinka, hruška, růže

Základ

pižmo, ambrové dřevo, kosatec, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Elizabeth Arden. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Elizabeth Arden

Pokud chcete koupit originální parfém Elizabeth Arden online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář