Parfém Elode Bold – EDT 100 ml

  • Parfém Elode Bold – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Elode Bold – EDT 100 ml

Pánská vůně Elode Bold je inspirovaná světoznámou a velmi oblíbenou toaletní vodou Boss No.6 Bottled od značky Hugo Boss.
Hlava obsahuje švestku, jablko a citrusy. V srdci se ukrývá kořeněná kombinace hřebíčku, skořice a mahagonu. Kompozici dotváří olivovník, vetiver, cedrové a santalové dřevo.
Na trh byla uvedena v roce 2020.
 

Složení parfému

Hlava

švestka, jablko, citrusy

Srdce

hřebíček, skořice, mahagon

Základ

cedrové dřevo, santalové dřevo, olivovník, vetiver

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Elode Bold – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Elode Bold – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Elode Bold – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Elode. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Elode

Pokud chcete koupit originální parfém Elode online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Elode Bold – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář