Parfém Elode Elode Yes I do – EDP 100 ml

  • Parfém Elode Elode Yes I do – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Elode Elode Yes I do – EDP 100 ml

Parfémová voda Elode zachycuje pocit skutečné vášně.Černý rybíz je doplněn o květinové srdce růže a esence z pačuli tvoří závěr vůně.

Složení parfému

Hlava

černý rybíz

Srdce

růže

Základ

pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Elode Elode Yes I do – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Elode Elode Yes I do – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Elode Elode Yes I do – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Elode. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Elode

Pokud chcete koupit originální parfém Elode online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Elode Elode Yes I do – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář