Parfém Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml

  • Parfém Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml

Romantická vůně Life Is A Dream pro ženy je inspirovaná květinovou parfémovou vodou La Vie Est Belle od značky Lancome.
Hlava obsahuje šeřík, pomeranč, černý rybíz, červené ovoce a bobulovité plody. V srdci se ukrývá kombinace jasmínu, pomerančového květu, bílého kosatce, fialky a broskve. Kompozici dotváří sladká vanilka, pačuli, sušená ambra a maltol
Na trh byla uvedena v roce 2020.
 

Složení parfému

Hlava

šeřík, pomeranč, černý rybíz, červené ovoce, bobulovité plody

Srdce

jasmín, pomerančový květ, bílý kosatec, fialka, broskev

Základ

vanilka, pačuli, sušená ambra, maltol

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Elode. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Elode

Pokud chcete koupit originální parfém Elode online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář