Parfém Elode Rich – EDT 100 ml

  • Parfém Elode Rich – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Elode Rich – EDT 100 ml

Pánská vůně Elode Rich je inspirovaná oblíbenou toaletní vodou 1 Million od značky Paco Rabanne.
Hlava obsahuje svěží mandarinky a mátu. V srdci se snoubí netradiční kombinace růží a skořice. Kompozici uzavírá ambra a kůže.
Na trh byla uvedena v roce 2020.
 

Složení parfému

Hlava

mandarinka, máta

Srdce

skořice, růže

Základ

ambra, kůže

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Elode Rich – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Elode Rich – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Elode Rich – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Elode. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Elode

Pokud chcete koupit originální parfém Elode online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Elode Rich – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář