Parfém Elode Voyage – EDT 100 ml

  • Parfém Elode Voyage – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Elode Voyage – EDT 100 ml

Toaletní voda ELODE FOR MAN Voyage v designu i vůni inspirovaná absolutní „topkou“ z prestižních značek. Dřevité tóny a orientální akcenty rozehrají hru plnou elegance, šarmu a přirozené přitažlivosti. Nejprve vás ovane smyslný bergamot. Poté se rozvoní aroma levandule, anýzu, muškátového oříšku a sečuánského pepře a nakonec základ vůně tvořený vanilkou a působivým ambroxanem. 
 

Složení parfému

Hlava

bergamot

Srdce

levandule, anýz, muškátový oříšek, pepř

Základ

vanilka, ambroxan

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Elode Voyage – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Elode Voyage – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Elode Voyage – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Elode. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Elode

Pokud chcete koupit originální parfém Elode online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Elode Voyage – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář