Parfém EP Line Baby Shark – EDT 30 ml

  • Parfém EP Line Baby Shark – EDT 30 ml,
  • vůně pro děti (Citrusová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému EP Line Baby Shark – EDT 30 ml

V listopadu 2015 se na YouTube rozšířila populární dětská píseň „Baby Shark“ a od té doby ji nemůžeme dostat z našich myslí! Veselá a nakažlivá píseň si již podmanila srdce mnoha dětí a na YouTube si již získala miliardy zhlédnutí. V současné době existuje také kosmetika Baby Shark.Tato toaletní voda má svěží sladkou vůni, která na pokožce zůstane dlouho. Baby Shark je zobrazen i na láhvi. 

Složení parfému

Hlava

citrusy

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému EP Line Baby Shark – EDT 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem EP Line Baby Shark – EDT 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem EP Line Baby Shark – EDT 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém EP Line. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy EP Line

Pokud chcete koupit originální parfém EP Line online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém EP Line Baby Shark – EDT 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář