Parfém EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml

  • Parfém EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml,
  • vůně pro děti (Citrusová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml

Vstupte otevřenou bránou do říše dinosaurů díky kosmetickým produktům značky Eau My Dino. S prvním přivoněním se můžete těšit na spojení svěžího grapefruitu a mandarinky. V srdci toaletní vody se ukrývá růže a základ patří santatovému dřevu.

Složení parfému

Hlava

grapefruit, mandarinka

Srdce

růže

Základ

santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém EP Line. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy EP Line

Pokud chcete koupit originální parfém EP Line online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář