Parfém Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Orientální – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml

Furiosa od značky Fendi je orientálně-květinová vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2014. Hlavu tvoří kalabrijský bergamot a růžový pepř, v srdci se snoubí zajímavá kombinace čekanky, jasmínu a gardénie. Kompozici uzavírá ambra, kadidlo a guajakové dřevo.

Složení parfému

Hlava

kalabrijský bergamot, růžový pepř

Srdce

čekanka, jasmín, gardénie

Základ

ambra, kadidlo, guajakové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Fendi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Fendi

Pokud chcete koupit originální parfém Fendi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář