Parfém Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale – EDT 75 ml

  • Parfém Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale – EDT 75 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale – EDT 75 ml

Jemný parfém Dhalia Divin Eau Initiale, který zažívá rozkvět nového, nádherného dne. Pro ženy, které se chtějí cítit jako bohyně. V hlavě cítíme šťavnatý červený pomeranč a bergamot, který plynule přechází do květinového srdce v němž je rozkvetlý lotus, růže, jasmín a magnólie. V základu je santalové dřevo a pižmo.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

červený pomeranč, bergamot

Srdce

lotus, růže, jasmín, magnólie

Základ

santalové dřevo, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale – EDT 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale – EDT 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale – EDT 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Givenchy. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Givenchy

Pokud chcete koupit originální parfém Givenchy online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale – EDT 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář