Parfém Givenchy Dahlia Divin Nude – EDP 75 ml

  • Parfém Givenchy Dahlia Divin Nude – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Givenchy Dahlia Divin Nude – EDP 75 ml

Dahlia Divin Nude je květinová vůně pro ženy. Bohyně Dahlia se vrací a bere na sebe rafinovaně ženskou podobu. Její jemná kompozice začíná sladkou meruňkou a pomerančovým květem. Dále se pomalu rozvine vůně jasmínu, růže a vonokvětky. Nakonec ucítíte skvělou vůni pižma a dřeva.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

pomerančový květ, meruňka

Srdce

jasmín, růže, vonokvětka

Základ

bílé dřevo, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Givenchy Dahlia Divin Nude – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Givenchy Dahlia Divin Nude – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Givenchy Dahlia Divin Nude – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Givenchy. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Givenchy

Pokud chcete koupit originální parfém Givenchy online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Givenchy Dahlia Divin Nude – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář