Parfém Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorek s rozprašovačem

  • Parfém Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorek s rozprašovačem,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorek s rozprašovačem

Toaletní voda Eau De Givenchy Rosée je úžasná pro všechny ženy a do jakéhokoli počasí. Jako první vstupuje do hry vohokvětka a šťavnatá mandarinka. Dále vůně pokračuje květinově – jasmín, růže a vodní hyacint. Kompozici ukončuje pižmo a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Nosem této vůně je Francois Demachy.

Složení parfému

Hlava

vonokvětka, mandarinka

Srdce

jasmín, vodní hyacint, růže

Základ

pižmo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorek s rozprašovačem

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorek s rozprašovačem. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorek s rozprašovačem v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Givenchy. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Givenchy

Pokud chcete koupit originální parfém Givenchy online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorek s rozprašovačem se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář