Parfém Givenchy Gentleman (2017) – EDT miniatura 6 ml

  • Parfém Givenchy Gentleman (2017) – EDT miniatura 6 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Miniatura.

O parfému Givenchy Gentleman (2017) – EDT miniatura 6 ml

Gentleman z roku 2017 je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlavu tvoří hruška, kardamom a ananas. V čistě květinovém srdci ucítíte levanduli společně s kosatcem a pelargonií. Kompozici uzavírá pačuli, kůže a sladká vanilka.

Složení parfému

Hlava

hruška, kardamom, ananas

Srdce

levandule, kosatec, pelargonie

Základ

pačuli, kůže, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Givenchy Gentleman (2017) – EDT miniatura 6 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Givenchy Gentleman (2017) – EDT miniatura 6 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Givenchy Gentleman (2017) – EDT miniatura 6 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Givenchy. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Givenchy

Pokud chcete koupit originální parfém Givenchy online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Givenchy Gentleman (2017) – EDT miniatura 6 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář