Parfém Givenchy Gentleman Boisée – EDP 100 ml

  • Parfém Givenchy Gentleman Boisée – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Givenchy Gentleman Boisée – EDP 100 ml

Zahalte se do svěžesti s parfémovanou vodou Gentleman Boisée. Na začátku se vůně otevírá tóny černého pepře, koriandru a pelargonie. Poté se pomalu rozvine srdce vůně složené z kakaa, cedru a nádherné duhovky. Santalové dřevo, pačuli a dřevité poznámky krásně podrhují smyslnost základu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

černý pepř, koriandr, pelargonie

Srdce

kakao, cedr, duhovka

Základ

santalové dřevo, pačuli, dřevité poznámky

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Givenchy Gentleman Boisée – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Givenchy Gentleman Boisée – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Givenchy Gentleman Boisée – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Givenchy. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Givenchy

Pokud chcete koupit originální parfém Givenchy online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Givenchy Gentleman Boisée – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář