Parfém Givenchy Gentleman Cologne – EDT 50 ml

  • Parfém Givenchy Gentleman Cologne – EDT 50 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Gentleman Cologne),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Givenchy Gentleman Cologne – EDT 50 ml

Čistá a radikální, svěžest Gentleman Cologne je inovována se základem z citrónu, bergamotu a oleje z pomerančového listí. Pak stačí jen chvíli vyčkat, než se naplno projeví osvěžující tóny duhovky, vetiver a rozmarýn. Nakonec si užijete vůni ambroxanu a pižma.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

olej z pomerančového listí, citrón, bergamot

Srdce

duhovka, vetiver, rozmarýn

Základ

ambroxan, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Givenchy Gentleman Cologne – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Givenchy Gentleman Cologne – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Givenchy Gentleman Cologne – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Givenchy. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Givenchy

Pokud chcete koupit originální parfém Givenchy online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Givenchy Gentleman Cologne – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář