Parfém Givenchy Gentleman – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Givenchy Gentleman – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Givenchy Gentleman – EDP – TESTER 100 ml

Gentleman Eau De Parfum z kolekce Gentlemen je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Výraznou hlavu tvoří levandule, černý pepř a svěží bergamot. V srdci ucítíte kosatec (orris) společně se skořicí a hřebíčkem. Kompozici uzavírá pačuli, pryskyřice benzoin, fazole tonka, tolu balzám a sladká vanilka.Na trh byla uvedena v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

černý pepř, levandule, bergamot

Srdce

orris, skořice, hřebíček

Základ

pačuli, vanilka, benzoin, fazole tonka, tolu balzám

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Givenchy Gentleman – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Givenchy Gentleman – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Givenchy Gentleman – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Givenchy. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Givenchy

Pokud chcete koupit originální parfém Givenchy online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Givenchy Gentleman – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář