Parfém Givenchy Gentlemen Intense – EDT 100 ml

  • Parfém Givenchy Gentlemen Intense – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Givenchy Gentlemen Intense – EDT 100 ml

Gentleman Eau de Toilette Intense je setkání jemnosti a síly. Kombinace osvěžující práškové modré duhovky a návykového cedrového dřeva. Vitalitu a zářivost vůně zvyšuje bazalka a kardamom. Cypřiš je rafinovaný a elegantní a zanechává po delší dobu pocit svěžesti. Mléčnou povahu dřevitých tónů cedru zdůrazňuje teplý obalující kumarin, který dodává kompozici magnetické kouzlo.Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. 

Složení parfému

Hlava

bazalka, bergamot, kardamon

Srdce

cypřiš, duhovka

Základ

kumarín, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Givenchy Gentlemen Intense – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Givenchy Gentlemen Intense – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Givenchy Gentlemen Intense – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Givenchy. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Givenchy

Pokud chcete koupit originální parfém Givenchy online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Givenchy Gentlemen Intense – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář