Parfém Givenchy Gentlemen Only – miniatura EDT 3 ml

  • Parfém Givenchy Gentlemen Only – miniatura EDT 3 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Miniatura.

O parfému Givenchy Gentlemen Only – miniatura EDT 3 ml

Vůně Gentlemen Only od značky Givenchy je dřevitá, orientální vůně pro muže, která v sobě v úvodu ukrývá listy břízy, muškátový oříšek, růžový pepř a mandarinku. V srdci se nachází vetiver, pačuli a cedrové dřevo a v závěru vůni fixuje kadidlo a pižmo.
Na trh byla uvedena v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

listy břízy, muškátový oříšek, růžový pepř, mandarinka

Srdce

vetiver, pačuli, cedrové dřevo

Základ

kadidlo, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Givenchy Gentlemen Only – miniatura EDT 3 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Givenchy Gentlemen Only – miniatura EDT 3 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Givenchy Gentlemen Only – miniatura EDT 3 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Givenchy. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Givenchy

Pokud chcete koupit originální parfém Givenchy online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Givenchy Gentlemen Only – miniatura EDT 3 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář