Parfém Givenchy Irrésistible – EDP 50 ml

  • Parfém Givenchy Irrésistible – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Givenchy Irrésistible – EDP 50 ml

Parfémovaná voda Irrésistible je jedinečná vůně pro elegantní ženy, které chtějí okouzlit své okolí. Zářivost a pozitivu na vás přenese hned v prvních okamžicích po přivonění hruška a pižmo. Vůně se dále rozvíjí žensky sladkými květinovými tóny růže a duhovky. Konce se ujímá cedr a pižmo, které tomu dává tu poslední dokonalou kapku.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

pižmo slézové, hruška

Srdce

duhovka, růže

Základ

pižmo, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Givenchy Irrésistible – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Givenchy Irrésistible – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Givenchy Irrésistible – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Givenchy. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Givenchy

Pokud chcete koupit originální parfém Givenchy online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Givenchy Irrésistible – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář