Parfém Givenchy Live Irrésistible Rosy Crush – EDP 1 ml – vzorek s rozprašovačem

  • Parfém Givenchy Live Irrésistible Rosy Crush – EDP 1 ml – vzorek s rozprašovačem,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Givenchy Live Irrésistible Rosy Crush – EDP 1 ml – vzorek s rozprašovačem

Live Irrésistible Rosy Crush je ryze ženská květinová vůně. í. Vychutnejte si každičký moment, s Live Irrésistible Rosy Crush od Givenchy bude nekonečný! Na začátku ucítíte goji, citrón, pomeranč, růžový pepř a bergamot. Poté se otevře srdce květinovými tóny. A konec provoní vanilka, pižmo, pačuli a ambroxan.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

goji, citrón, pomeranč, růžový pepř, bergamot

Srdce

pivoňka, růže

Základ

vanilka, pižmo, pačuli, ambroxan

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Givenchy Live Irrésistible Rosy Crush – EDP 1 ml – vzorek s rozprašovačem

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Givenchy Live Irrésistible Rosy Crush – EDP 1 ml – vzorek s rozprašovačem. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Givenchy Live Irrésistible Rosy Crush – EDP 1 ml – vzorek s rozprašovačem v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Givenchy. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Givenchy

Pokud chcete koupit originální parfém Givenchy online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Givenchy Live Irrésistible Rosy Crush – EDP 1 ml – vzorek s rozprašovačem se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář