Parfém Givenchy Pí – EDT- TESTER 100 ml

  • Parfém Givenchy Pí – EDT- TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Givenchy Pí – EDT- TESTER 100 ml

Muž používající Givenchy Pí nám neustále uniká, ale neustále jej objevujeme, je ztělesněním největšího svůdce. Tento muž je objevitelem, má nadání pro vědu. Pí vypovídá o jeho vůli jednat, a také o jeho touhách dosáhnout krajních extrémů.
Vůně byla na trh uvedena v roce 1998.

Složení parfému

Hlava

rozmarýn, mandarinka, estragon, bazalka

Srdce

benzoin, mandle, fazole Tonka

Základ

cedrové dřevo, hnědý cukr, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Givenchy Pí – EDT- TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Givenchy Pí – EDT- TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Givenchy Pí – EDT- TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Givenchy. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Givenchy

Pokud chcete koupit originální parfém Givenchy online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Givenchy Pí – EDT- TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář