Parfém Gucci Guilty Love Pour Homme – EDT 90 ml

  • Parfém Gucci Guilty Love Pour Homme – EDT 90 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Fougerová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Gucci Guilty Love Pour Homme – EDT 90 ml

Guilty Love Pour Homme je smyslná vůně pro romantické muže. Tato vůně oslavuje svobodu a volnost. V prvních okamžicích ucítíte růžový pepř, mandarinku, kumquat a zázvor. Středem parfémované vody je rozmarýn, levandule a pelargónie. Dřevitost vetiveru, pačuli a benzoinu evokují mužnost a smyslnost a na těchto tónech bude vůně pozvolna doznívat. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

růžový pepř, mandarinka, kumquat, zázvor

Srdce

rozmarýn, levandule, pelargónie

Základ

benzoin, vetiver, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Gucci Guilty Love Pour Homme – EDT 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Gucci Guilty Love Pour Homme – EDT 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Gucci Guilty Love Pour Homme – EDT 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Gucci. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Gucci

Pokud chcete koupit originální parfém Gucci online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Gucci Guilty Love Pour Homme – EDT 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář