Parfém Guerlain L`Homme Idéal L`Intense – EDP 50 ml

  • Parfém Guerlain L`Homme Idéal L`Intense – EDP 50 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Guerlain L`Homme Idéal L`Intense – EDP 50 ml

L`Homme Idéal L`Intense je orientálně-dřevitá vůně pro muže. Otevírá se kombinací chilli papriček, mandli a kardamomu. V srdci se snoubí bulharská růže, kůže a krétská pryskyřice labdanum. Na závěr ucítíte pačuli, santalové dřevo, fazoli tonku, vanilku a kouř.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

chilli paprička, mandle, kardamom

Srdce

bulharská růže, kůže, labdanum

Základ

pačuli, santalové dřevo, fazole tonka, vanilka, kouř

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Guerlain L`Homme Idéal L`Intense – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Guerlain L`Homme Idéal L`Intense – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Guerlain L`Homme Idéal L`Intense – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Guerlain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Guerlain

Pokud chcete koupit originální parfém Guerlain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Guerlain L`Homme Idéal L`Intense – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář