Parfém Guerlain L´Homme Ideal Sport – EDT 50 ml

  • Parfém Guerlain L´Homme Ideal Sport – EDT 50 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Guerlain L´Homme Ideal Sport – EDT 50 ml

L´Homme Ideal Sport je dřevitě-akvatická vůně pro muže. Hlava obsahuje vodní tóny, koření a mandle. V srdci se rozvine olej z květů hořkého pomeranče (neroli), základ pak dotváří vetiver, pačuli a kumarin.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

mandle, koření, vodní tóny

Srdce

neroli

Základ

pačuli, vetiver, kumarin

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Guerlain L´Homme Ideal Sport – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Guerlain L´Homme Ideal Sport – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Guerlain L´Homme Ideal Sport – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Guerlain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Guerlain

Pokud chcete koupit originální parfém Guerlain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Guerlain L´Homme Ideal Sport – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář