Parfém Guerlain Musc Noble – EDP 125 ml

  • Parfém Guerlain Musc Noble – EDP 125 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Guerlain Musc Noble – EDP 125 ml

Musc Noble je unisexová dřevitě-květinová vůně s pižmovým základem z kolekce Les Absolus D´Orient. Hlavu tvoří růžový pepř, šafrán a aldehydy. Srdce obsahuje růži, pižmo a pelargonii. V základu kromě bílého pižma ucítíte ambru, cedr, kůži, druh německého kosatce a krétskou pryskyřici ze skalní růže (labdanum).
Na trh byla uvedena v roce 2018.
 

Složení parfému

Hlava

šafrán, růžový pepř, aldehydy

Srdce

růže, pižmo, pelargonie

Základ

labdanum, ambra, cedr, kůže, kosatec, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Guerlain Musc Noble – EDP 125 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Guerlain Musc Noble – EDP 125 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Guerlain Musc Noble – EDP 125 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Guerlain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Guerlain

Pokud chcete koupit originální parfém Guerlain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Guerlain Musc Noble – EDP 125 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář