Parfém Guerlain Shalimar Souffle Eau de Parfum – EDP 90 ml

  • Parfém Guerlain Shalimar Souffle Eau de Parfum – EDP 90 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Guerlain Shalimar Souffle Eau de Parfum – EDP 90 ml

Vůně Guerlain Shalimar Souffle de Parfum vás oslní úvodními tóny svěžího citronu, bergamotu a mandarinky. V srdci této parfémové vody se skví jasmín a vůně květu pomerančovníku. Vonná kompozice na závěr, která je tvořena pižmem a sladkou vanilkou vás okouzlí a zanechá pocit svěžesti s orientálními tóny.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.
 

Složení parfému

Hlava

citron, bergamot, mandarinko-pomerančové aroma

Srdce

květ pomerančovníku, jasmín sambac

Základ

bílé pižmo, indická vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Guerlain Shalimar Souffle Eau de Parfum – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Guerlain Shalimar Souffle Eau de Parfum – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Guerlain Shalimar Souffle Eau de Parfum – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Guerlain. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Guerlain

Pokud chcete koupit originální parfém Guerlain online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Guerlain Shalimar Souffle Eau de Parfum – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář