Parfém Hermes Cedre Sambac – EDT 15 ml

  • Parfém Hermes Cedre Sambac – EDT 15 ml,
  • vůně unisex (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Hermes Cedre Sambac – EDT 15 ml

Otevřením lahve Hermes Hermessence Cedre Sambac uvolňuje jeho majitel tajemný proud, který láká svou hravostí, láskou a sofistikovaností. Vůně, zakořeněná v silném a půvabném cedru, roste v objetí jasmínu, který se vine kolem stromu. Vůně je květinově dřevitá.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

jasmín, cedr

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes Cedre Sambac – EDT 15 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes Cedre Sambac – EDT 15 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes Cedre Sambac – EDT 15 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes Cedre Sambac – EDT 15 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář