Parfém Hermes Concentré D´Orange Verte – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Hermes Concentré D´Orange Verte – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Hermes Concentré D´Orange Verte – EDT – TESTER 100 ml

Citrusová, svěží – taková je vůně od značky Hermès Concentré D´Orange Verte. Hlavě parfému dominuje pomeranč a ambra. Srdce patří pačuli a bazalce. Základ tvoří cedrové dřevo.Vůně je unisex – je určena pro muže i ženy.
Na trh byla uvedena v roce 2004.
 

Složení parfému

Hlava

pomeranč, ambra

Srdce

pačuli, bazalka

Základ

cedrové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes Concentré D´Orange Verte – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes Concentré D´Orange Verte – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes Concentré D´Orange Verte – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes Concentré D´Orange Verte – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář