Parfém Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml

  • Parfém Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml,
  • vůně unisex (Citrusová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml

Eau De Mandarine Ambrée od značky Hermes je osvěžující vůně pro muže a ženy. Parfém nabízí teplné citrusové tóny mandarinky v kombinaci se sladkými akordy mučenky. Základ pohladí a příjemně zahřeje pokožku ambrou.
Na trh byla uvedena v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

mandarinka

Srdce

mučenka

Základ

ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář