Parfém Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml

  • Parfém Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml

Eau de Neroli Doré od Hermese je vůně, která má až originálně jednoduché složení. Letní vůně, která je citrónově-svěží je perfektní pro muže i ženy.  Je to unisexová vůně co vás povzbudí. Skládá se z hořký pomeranč, neroli a šafránu.
Jean-Claude Ellena stojí za výrobou tohoto parfému. Uvedla jsi na trh v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

hořký pomeranč

Srdce

neroli

Základ

šafrán

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář