Parfém Hermes Epice Marine – EDT 15 ml

  • Parfém Hermes Epice Marine – EDT 15 ml,
  • vůně pro ženy (Svěží – Epice Marine),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Hermes Epice Marine – EDT 15 ml

Hermessence Epice Marine od značky Hermes odhaluje kouzlo spojení nositele s jeho podvědomými aspiracemi. Vůně se otevírá s citrusovými vrchními tóny a uzavírá se dřevitými, kořeněnými a dubově mechovými tóny a whisky. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

mořské tóny, kmín, kardamon, bergamot, vetiver, oakmoss, whisky, lískový oříšek, sezam, skořice

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes Epice Marine – EDT 15 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes Epice Marine – EDT 15 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes Epice Marine – EDT 15 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes Epice Marine – EDT 15 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář