Parfém Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml

Inspirovaná vitalitou městských mužů chtěla parfumérka Christine Nagel znovu vytvořit textury jemných materiálů, jako je kašmír, hedvábí a samet. Páteří kompozice je aromatická, botanická a mírně dřevitá nota muškátové šalvěje. Narcis absolutní, silná a tuhá nota, se mísí s esencí růžového dřeva a syntetické molekuly sclarenu. Tato neobvyklá nota, která se v parfémech používá jen zřídka, přišla k Nagelovi poté, co navštívila krejčovské dílny Hermès. Připomíná teplou a kovovou páru a napodobuje nanášení vlhkých hadříků na vlněné obleky před jejich lisováním železem z těžkého kovu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Složení parfému

Hlava

šalvěj muškátová

Srdce

kovové tóny, narcis, růžové dřevo

Základ

palisandr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář